NOWOŚĆ

LASER DIODOWY COOLITE - PRO
Trwała metoda usuwania owłosienia sprzętem medycznym

NOWOŚĆ

KOMBAJN KOSMETYCZNY:
m.in. oxybrazja, mezoterapia, zabieg wyszczuplająco-ujędrniający ciało, mikrodermobrazja.

NOWOŚĆ

LASER KOSMETYCZNY
E-LIGHT (IPL+RF):
trądzik, epilacja,
przebarwienia,
fotoodmładzanie,
zamykanie naczyń.


Więcej informacji
w zakładce
ZABIEGI ZE SPRZĘTEMMasaż kręgosłupa

Zabieg relaksująco - leczniczy na łóżku

CERAGEM


CERAGEM jest Automatycznym Urządzeniem Leczniczym do termalnego masażu kręgosłupa, które łączy w sobie niekonwencjonalne metody leczenia takie jak:

  • akupresura
  • chiropraktyka
  • moksoterapia
  • promieniowanie podczerwone-ciepłoterapia.

Jest to produkt, który w miarę przesuwania się wewnętrznych projektorów wzdłuż tułowia, powoduje odblokowanie kanałów energetycznych u użytkownika oraz rozluźnia mięśnie skupione wokół kręgosłupa, wpływa pozytywnie na krążenie krwi i ogólnie działa relaksująco i odprężająco na nasz organizm.

Łóżko CERAGEM łączy zalety naturalnej medycyny Dalekiego Wschodu najnowszej techniki, stosując:

  • Masaż - jest jedną z najstarszych metod leczniczych. Jest to zespół zabiegów manualnych, które oddziaływują na tkanki i narządy naszego ciała. Masaż wpływa na zmniejszenie napięcia nerwowego, co pozwala uwolnić się od bólu mięśni, stawów i głowy. Rozluźnia i relaksuje, poprawia ukrwienie i przepływ limfy. Działa na układ krążenia, układ nerwowy, układ mięśniowy, stawy i skórę.
  • Chiropraktyka - metoda leczenia za pomocą rąk, opracowana przez Daniela Palmera (1845-1913) USA. Jest to naukowo opracowana metoda nastawiania kręgów, działa na układ kostny oraz stawy, jest najstarszą, najskuteczniejszą metodą leczenia schorzeń w układzie mięśniowo-szkieletowym, a także chorób w układzie ogólnoustrojowym takim jak astma.
  • Akupresura - jest naturalną metodą leczenia polegającą na masowaniu i uciskaniu poszczególnych punktów energetycznych znajdujących się na merdianach. Zadaniem akupresury jest stymulacja systemu energetycznego organizmu, pobudzić przepływ energii, usunąć tzw. Blokady energetyczne. Jest skuteczna w leczeniu: alergii, migreny, wszelkiego rodzaju bólu, infekcji, stanów zapalnych i nerwic.
  • Termopunktura (moksa) - jest to rodzaj akupunktury termicznej. Jest to działanie ciepłem na wybrane punkty organizmu. Zabiegi moksy zaleca się przy: biegunkach, bólach żołądka, w gośćcu stawowym, bezsenności. Poprawia krążenie, uśmierza ból, znosi uczucie chłodu, zwiększa siły obronne organizmu. Ma szczególnie korzystne wyniki w leczeniu chorób skóry: egzemy, łuszczycy i bielactwa.
  • Promienie podczerwone - stanowią 40% światła słonecznego, które daje człowiekowi ciepło oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Współczesna technika umożliwia wykorzystanie siły leczniczej promieni podczerwonych niezależnych od słońca. Mają wpływ na zwiększenie przemiany energii, rozszerzenie naczyń krwionośnych i polepszenie krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, uśmierzenie bólu, przyspiesza procesy gojenia się, zmniejsza zakwasy, wspomaga wydzielanie toksyn poprzez pocenie się. Podczerwień może być stosowana z powodzeniem w wspomaganiu terapii leczenia chorób uszu, nosa, gardła i wielu innych.
Wiele chorób jest następstwem problemów z kręgosłupem. Leczniczy i relaksacyjnymasaż na łóżku masującym Ceragem pomoże w usunięciu tych problemów i wpowrocie do zdrowia.